بیش از یک قرن پیش، شرکت 3M آمریکا به عنوان یک سرمایه گذاری معدنی در مقیاس کوچک در شمال مینه سوتا شروع به کار کرد، سپس شرکت معدن و تولید مینه سوتا نام گرفت. در حال حاضر یک نیروگاه جهانی، محصولات 3M زندگی روزمره مردم در سراسر جهان را بهبود می بخشد.

موفقیت و طول عمر 3M از همان ابتدا مشخص نبود. تلاش کرد، شکست خورد و چیز جدیدی را امتحان کرد، چرخه تکرار نوآوری و پشتکار بنیانگذاران 3M را هدایت کرد و امروز نیز به پیشبرد 3Mers ادامه می دهد.

هنگامی که 3M در سال 1902 شروع به کار کرد، پنج بنیانگذار که یک هدف ساده داشتند: استخراج کوراندوم، یک ماده معدنی ایده آل برای ساخت کاغذ سنباده و چرخ های آسیاب. معلوم شد، آنچه که آنها فکر می کردند کورندوم بود، در واقع یک کانی کم عیار دیگر به نام آنورتوزیت بود.

کشف این ماده معدنی بی کیفیت می توانست باعث پایان زودهنگام شرکت نوپای 3M شود، اما بنیانگذاران 3M همچنان پافشاری کردند. چرا؟ زیرا چیزی مهمتر در همان سال اول متولد شد: روح نوآوری و همکاری که امروز پایه 3M را تشکیل می دهد. بنابراین به جای اینکه آن را کنار بگذارند، به مواد مختلف روی آوردند، آنها را روی محصولات دیگر به کار بردند، اعتماد سرمایه گذاران مهم را جلب کردند و کم کم فروش را افزایش دادند.

نوآوری‌های علمی، فنی و بازاریابی در طول سال‌ها موفق شدند و در نهایت 3M را به نام ثابتی در فهرست Fortune 500 تبدیل کردند. امروزه بیش از 60000 محصول 3M در خانه ها، مشاغل، مدارس، بیمارستان ها و سایر صنایع استفاده می شود. یک سوم فروش 3M از محصولاتی است که در پنج سال گذشته اختراع شده اند، به لطف نوآوری های هزاران محقق و دانشمندی که در سراسر جهان به کار می گیرند.

با فعالیت های شرکتی در 70 کشور و فروش در 200 کشور، 3M متعهد به ایجاد فناوری و محصولاتی هست که هر شرکتی را پیشرفت می دهد، هر خانه را بهبود می بخشد و زندگی را بهبود می بخشد.

*******************

برای خرید مواد و تجهیزات دندانپزشکی به صورت مستقیم و بدون واسطه با ما تماس بگیرید